Site Yönetimi

Otopark

Otopark planlaması, trafik analizlerinden başlar, otopark ikaz ve yönlendirme işaretleriyle otopark giriş, çıkış bariyer tasarımları, aktif ve pasif emniyet sistemleri, araç ve yaya giriş kontrol yöntemleri ile devam eder.

Güvenlik

Doğal afetten terörizme, hırsızlıktan yangına, hayat karşımıza bazen beklenmedik anlarda kötü olaylar çıkarabilir. Özel güvenliğinizi kesinlikle ihmal etmeyin! “Önce güvenlik” sözünü hep hatırlayın.

Temizlik

Koza Yönetim’in uzman temizlik kadroları, kaliteli ve modern temizlik ekipmanlarıyla çalışma ve yaşam ortamlarınızın hijyen kuralları içerisinde daima temiz kalmasını sağlar. Genel temizlik hizmetleri yanında bireysel temizlik ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunar. İnşaat sonu temizliği, ofis veya konut içi temizlik hizmetlerini de sağlar.

İlaçlama

Altima İnşaat çevre ve insan dostu yaklaşımı ile insanların yaşadığı, gıdanın bulunduğu iç mekânlar da, zehirli maddeleri, kalıcı, kokulu, ortamda buharlaşan, yüzey oluşturan ilaçları, dumanlama, sis veya sprey gibi yöntemleri kullanmaz. Günlük yaşantınızı hiçbir şekilde değiştirmeden, ev ve işyerinizi terk etmeden, özel bir zaman ayırmanıza ve önlem almanıza gerek kalmadan haşere kontrol Için ilaçlama ve koruyucu hizmet almanızı sağlar.

Spor

Forma girmek, kondisyonunu arttırmak, eğlenmek, kaslarını güçlendirmek, sağlıklı yaşamak… Amacı ne olursa olsun, spor yapmak modern yaşamın giderek ayrılmaz bir parçası olmaktadır.Plaza, rezidans, site ve toplu konut alanlarında özenle oluşturulan fitness ve spor tesislerinin işletmesi de ayrı bir uzmanlık konusudur.Koza Yönetim, uluslararası “Istanbul Cup” bayanlar tenis turnuvasını düzenleyen ve “Club Istanbul” markasıyla fitness hizmeti veren kardeş firmasının uzman spor ve fitness eğitmenleriyle hizmet vermektedir.

Toplantı

Toplantı ve seminer organizasyonlarınız için Koza Yönetim’e güvenin. Koza Yönetim şirket seminer ve toplantılarınız için size sadece toplantı salonları sunmaz, toplantı salonu dışında toplantınızın rahat, konforlu, eksiksiz ve sorunsuz gerçekleşmesi için arka planda gereken mekân, ışık, ses, sunum cihazları, ikram ve diğer hizmetleri de tek elden ve ekonomik sağlar. Koza Yönetim toplantı ve seminer salonları 365 gün hizmetinizdedir..

Yiyecek

Kurumsal yemek, ikram, kafeterya işletmeciliği, otomat makineleri konusunda da Koza Yönetim konusunda uzman ve öncü iş ortaklarıyla ve kadrolarıyla hizmetinizdedir.

Taşımacılık

Koza Yönetim personel taşımacılığı konusunda da güvenilir iş ortaklarıyla beraber müşterilerine ekonomik ve güvenli hizmet sunar.
Klimalı ve konforlu araçlar, tecrübeli şoförlerle çalışanların farklı semtlerden alınıp, güvenle ve konforla işyerine vaktinde ulaştırılması, iş çıkışında da aynı şekilde işyerinden evlerine keyifle ve güvenle ulaştırılması için taşımacılık hizmeti sağlar.

Otopark

Bir büyük şirketin, bir tesisin, bir alışveriş merkezinin en önemli altyapı elemanlarından biri de, otoparkıdır. Her gün gelen onlarca, yüzlerce araca hizmet veren otoparklar ayrı bir uzmanlık konusudur.
Otopark planlaması, trafik analizlerinden başlar, otopark ikaz ve yönlendirme işaretleriyle otopark giriş, çıkış bariyer tasarımları, aktif ve pasif emniyet sistemleri, araç ve yaya giriş kontrol yöntemleri ile devam eder.